Pirmsākumi

Pirmais matemātikas domino komplekts tika izveidots 5.-6.klasei ar nosaukumu “MĀCIES VIEGLI!” un nodots ražošanai 2014.gadā. Matemātikas domino mērķis bija dot iespēju skolēniem nostiprināt un attīstīt skaitļošanas prasmes veidā, kas atšķiras no ierastā,  izmantojot domino spēles principu. Nākamo piemēru iespējams sākt risināt tikai tad, kad pareizi atrisināts iepriekšējais. Tas nodrošina katram bērnam mācīties individuālā tempā.

Lai matemātikas stundu laikā nodrošinātu katram skolēnam iespēju trenēties individuāli, izveidoju lielos jeb SKOLAS KOMPLEKTUS, kuru sastāvā bija 15 dažādu tēmu komplekti 15 izglītojamiem vienlaicīgam darbam.

Šo komplektu ražošana un komplektēšana tika apturēta pirms pāris gadiem, COVID ierobežojumu laikā. Ja būs iespējas un pieprasījums, to ražošanu varētu turpināt citā izpildījumā.

Par mums raksta

  • 29.01.2015. Laikraksts Vidzemes novadiem DRUVA. Nevis bizness, drīzāk – sapņa realizācija. Lasīt

  • 27.08.2014. Latvijas Avīze. Cēsiniece matemātikas stundas padara aizraujošākas ar domino spēli. Lasīt

  • 25.08.2014. Raksts avīzē Diena „Spēlējoties ar reizrēķinu”. Lasīt

  • 22.08.2014. Saņemts LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra apliecinājums par dalīšanos metodiskajā pieredzē dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konferencē „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”.

  • 02.07.2014. Saņemts rakstisks VISC (Valsts izglītības satura centrs) atzinums, par mācību spēļu komplekta 5.-6.klasei daudzveidīgu izmantošanu mācību procesā.

  • 28.11.2013. Laikraksts Vidzemes novadiem DRUVA. Lasīt